Odhav Ahmedabad, Gujarat
GST No. 24ANYPC6972A1ZV
Call 0794934435866% Response Rate
Send Enquiry







Product Brochure
| Minimum Order Quantity | 1 Piece |
| Configuration Type | Simplex |
| Valve Type | SS 304 Tc Connection Type Basket Strainer |
| Filter Type | Chemical |
| Shape | SS 304 Tc Connection Type Basket Strainer |
| End Connection | 50mm |
| Brand | Activeline Engineering |
| Size/Dimension | 50mm |
| Capacity | 11-50m3/hr |
| Material | Stainless Steel |
| Pressure | 10 to 15 kg |
View Complete details